Pleiades İleri Seviye Meditasyon Sistemidir.

Bilinen klasik meditasyon tekniklerinden farkı, teknik kullanılmamasıdır, beden gizli zekasının uyandırılmasını içeren bir dizi aktivasyon seansları alındıktan sonra bireylerin kendilerine özel meditasyon seanları uygulayabilmeleridir.

Pleiades İleri Seviye Meditasyon Eğitim Programına katıldıktan ve aktivasyon seanslarına katıldıktan sonra bireyler kendilerine ve çevrelerine meditasyon seansları yapabilir duruma gelirler. Her insan Kendi doğası gereği bu potansiyele sahiptir.

Hepimizin hayatta kendini sıkışmış, çaresiz ve değersiz hissettiği anlar olmuştur. Kimi zaman geçici ama kimi zamanda geçmek bilmeyen bu duygu karmaşasının içinde kendimizi kaybetmiş bir halde farkında bile olmadan yaşamımızı devam ettirmekteyiz.

Belki çocukluğumuzda  yaşadığımız, belki de yetişkinlik dönemimizde başımıza gelen ve bizde duygusal yük oluşturan bu sorun yumağından özgürleşmek isteriz ama bunu nasıl yapacağımızı bir türlü bilemeyiz.

Bir an zamanı durdurup kendimizle yüzleşmek ve kendimizi sorgulamak, kendimizi tanımak için, daha da önemlisi kendi varlığımız için çözüm arayışlarına  girebiliriz.

Taşıdığımız duygusal yükler, fiziksel problemler, zihinsel karmaşalar bizi kendi varlığımızı sorgulamaya itebilir.

Hayatımızı sorgulamaya başladıysak, dengemizi yeniden nasıl kurabileceğimizin arayışına girdiysek, kim olduğumuz ve kim olmadığımız gerçeğini anlama arayışı başladıysa, insanın hakikatinin ne olduğu sorusu bizi kendimizi sorgulamaya itiyorsa işte o zaman tam da doğru zamanda doğru yerdeyiz.

Bugüne kadar hepimiz “MEDİTASYON” kelimesine aşinayızdır. Ama tam olarak “MEDİTASYON” nedir sorusunun cevabını birçoğumuz tam olarak bilmiyoruz.

Birçok filmde, yazıda ve görselde “MEDİTASYON” hakkında bilgilerle karşılaşmış olabiliriz. “MEDİTASYON” yapan insanları görmüş ve birtakım bilgilere de sahip olmuşuzdur.

Meditasyon bir yoldur, bu yolda bize ait olmayan her ne varsa farkına varmak ve yüklerden özgürleşmek, kendi bedenimizin gizli zekası ile tanışmak, belki de uzaklaştığımız ruhumuzun sesini yeniden duymak ve zihnimizin doğasını anlamak bu serüvenin sadece ilk basamağıdır.

2012 yılında keşfedilen ve günümüz modern dünyasına kazandırılan Pleiades İleri Seviye Meditasyonu, bizi meditasyon hakkında bilinen tüm kalıp, sınır, teknik ve ritüellerin ötesine taşıyor.

Eski yöntemlerin aksine, kalıplardan, yapılmalıydı, yapılmamalıydı, olmalıydı, olmamalıydı gibi sınırlamalardan, olumlama ve imajinasyon gibi odaklanma tekniklerinden öteye geçiren ve ruhun bilgeliğini meditasyon sistemidir, Pleiades.

Eski yöntemlerle meşakkatli yollardan ve kurallardan geçmek, yıllarca çabalamak ve odaklanmaya çalışmak yerine, basit, kolay, hızlı ve somut etkilerle bedenimizin bilgeliğini açığa çıkaran bu sistem yaşam kalitemizi arttırmakla kalmayıp evrensel hazinemiz olan beyin ve kalbimizi ileri seviyede kullanabilmemizi olanak sağlıyor.

Eğer kendimizi tanımaya, bilmeye, keşfetmeye ve kendimizi yeni baştan doğurmaya hazır hissediyorsak yola çıkmak için adım atmanın zam zamanı.

Şimdi “MEDİTASYON” hakkında dünyanın önde gelen üniversite ve bilim kuruluşlarının yaptığı akademik araştırmalara ve sonuçlarına göz atmakla yolculuğumuza başlayabiliriz.

Daha sonra Pleiades İleri Seviye Meditasyon Eğitim Seminerlerine katılan katılımcılarımızın görüş ve yorumlarını sitemizden izleyebilir, seminerlerde uygulanan meditasyon seans videolarına göz atabilirsiniz.

Konu hakkında ki Bilimsel Videolarımıza da sitemizden ulaşabilir aynı zamanda pandemi döneminde başlatılan sosyal sorumluluk projemiz kapsamında uzaktan düzenlenen meditasyon etkinliklerine katılan katılımcılarımızın seans sürecinde yaşadığı deneyimlere de yine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

” Pleiades İleri Seviye Meditasyon Sistemi,  modern dünyanın önde gelen üniversiteleri tarafından yürütülen bilimsel araştırmalar ve yine dünyanın önde gelen bilim kurullarının deneylerine dayanan sonuçlara paralellik göstermektedir.”

“Pleiades Seminerlerine katılan katılımcıların verdikleri geri bildirimler ve röportajlar, İnstagram hesabımızda başlatılan sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlenen uzaktan düzenlenen meditasyon seans uygulamalarına istinaden yapılan binlerce katılımcı yorumları Pleiades Meditasyon Sisteminin etki ve faydalarını öne çıkarmıştır.”

Tüm bu bilgilerin ışığında “PLEİADES İLERİ SEVİYE MEDİTASYON SİSTEMİ” bilinen meditasyon tekniklerinin ötesine uzanan bir serüvenin ilk adımları olmuştur.”